Rooibos zelený Long Cut BIO, 100g

Zelená jim sluší a jihoafrické sluníčko prospívá! O kom že je řeč? Přece o ručně sklizených lístcích čajovce kapského,... více informací »
Rooibos zelený Long Cut BIO
Značka: Manu tea
178 Kč
Ověřit dostupnost »
Zelená jim sluší a jihoafrické sluníčko prospívá! O kom že je řeč? Přece o ručně sklizených lístcích čajovce kapského,...

Zelená jim sluší a jihoafrické sluníčko prospívá! O kom že je řeč? Přece o ručně sklizených lístcích čajovce kapského, ze kterých se připravuje legendární rooibos. Tento západokapský poklad byl pěstován organickým způsobem s důrazem na respekt k přírodě a jeho nasekané větvičky s lístky se ponechaly v podobě větších částí. Alternativa k zeleným čajům, která neobsahuje tein, si uchovává všechna kouzla svého známějšího červeného bratra a přesto přináší nové zážitky.
Tento oblíbený výrobek Rooibos zelený Long Cut můžete nakoupit bezprostředně tady na našem webu zařazený v sekci zelený rooibos! Nyní pořídíte kvalitní výrobky z této známé sekce za výhodnou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete více kousků od dodavatele Manu tea. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Manu tea vás obohatí o top výrobky .

Tento výjimečný produkt Rooibos zelený Long Cut BIO, od populární značky Manu tea snadno získáte zrovna dneska za zcela nejnižší cenu. Nyní zakoupíte za 178 Kč.