Rooibos zelený Long Cut BIO, 10g

Zelená jim sluší a jihoafrické sluníčko prospívá! O kom že je řeč? Přece o ručně sklizených lístcích čajovce kapského,... více informací »
Rooibos zelený Long Cut BIO
Zelená jim sluší a jihoafrické sluníčko prospívá! O kom že je řeč? Přece o ručně sklizených lístcích čajovce kapského,...

Zelená jim sluší a jihoafrické sluníčko prospívá! O kom že je řeč? Přece o ručně sklizených lístcích čajovce kapského, ze kterých se připravuje legendární rooibos. Tento západokapský poklad byl pěstován organickým způsobem s důrazem na respekt k přírodě a jeho nasekané větvičky s lístky se ponechaly v podobě větších částí. Alternativa k zeleným čajům, která neobsahuje tein, si uchovává všechna kouzla svého známějšího červeného bratra a přesto přináší nové zážitky. Výjimečný kus Rooibos zelený Long Cut máte možnost pořídit taky tady a teď na našem webu v populární rubrice zelený rooibos. Nyní můžete získat zlevněné zboží z naší rubriky na pár kliknutí!

Levný kus Rooibos zelený Long Cut od známé značky Manu tea snadno můžete získat momentálně na webu za výhodné peníze. Právě lze objednat jen za 48 Kč.