Rooibos zelený Long Cut BIO, 250g

Zelená jim sluší a jihoafrické sluníčko prospívá! O kom že je řeč? Přece o ručně sklizených lístcích čajovce kapského,... více informací »
Rooibos zelený Long Cut BIO
Značka: Manu tea
342 Kč
Ověřit dostupnost »
Zelená jim sluší a jihoafrické sluníčko prospívá! O kom že je řeč? Přece o ručně sklizených lístcích čajovce kapského,...

Zelená jim sluší a jihoafrické sluníčko prospívá! O kom že je řeč? Přece o ručně sklizených lístcích čajovce kapského, ze kterých se připravuje legendární rooibos. Tento západokapský poklad byl pěstován organickým způsobem s důrazem na respekt k přírodě a jeho nasekané větvičky s lístky se ponechaly v podobě větších částí. Alternativa k zeleným čajům, která neobsahuje tein, si uchovává všechna kouzla svého známějšího červeného bratra a přesto přináší nové zážitky. Oblíbený a akční výrobek Rooibos zelený Long Cut BIO, 250g najdete bezprostředně tu na stránkách v populární sekci zelený rooibos. Nyní můžete koupit ostatní produkty z této oblíbené sekce za parádní cenu. U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další kvalitní kousky od značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Rooibos zelený Long Cut BIO, od výrobce s mnohaletou tradicí Manu tea jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď extra výhodně! Momentálně v akci za 342 Kč.