Rooibos zelený Long Cut BIO, 500g

Zelená jim sluší a jihoafrické sluníčko prospívá! O kom že je řeč? Přece o ručně sklizených lístcích čajovce kapského,... více informací »
Rooibos zelený Long Cut BIO
Značka: Manu tea
560 Kč
Ověřit dostupnost »
Zelená jim sluší a jihoafrické sluníčko prospívá! O kom že je řeč? Přece o ručně sklizených lístcích čajovce kapského,...

Zelená jim sluší a jihoafrické sluníčko prospívá! O kom že je řeč? Přece o ručně sklizených lístcích čajovce kapského, ze kterých se připravuje legendární rooibos. Tento západokapský poklad byl pěstován organickým způsobem s důrazem na respekt k přírodě a jeho nasekané větvičky s lístky se ponechaly v podobě větších částí. Alternativa k zeleným čajům, která neobsahuje tein, si uchovává všechna kouzla svého známějšího červeného bratra a přesto přináší nové zážitky. Tento designový výrobek lze sehnat pohodlně tady na stránkách v rubrice zelený rooibos. Nyní můžete koupit parádní produkty ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od značky Manu tea. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní výrobek Rooibos zelený Long Cut od společnosti s dlouholetou tradicí Manu tea dostanete právě teď opravdu levně! Na našich stránkách za 560 Kč.