Rooibos zelený Long Cut BIO, 50g

Zelená jim sluší a jihoafrické sluníčko prospívá! O kom že je řeč? Přece o ručně sklizených lístcích čajovce kapského,... více informací »
Rooibos zelený Long Cut BIO
Značka: Manu tea
108 Kč
Ověřit dostupnost »
Zelená jim sluší a jihoafrické sluníčko prospívá! O kom že je řeč? Přece o ručně sklizených lístcích čajovce kapského,...

Zelená jim sluší a jihoafrické sluníčko prospívá! O kom že je řeč? Přece o ručně sklizených lístcích čajovce kapského, ze kterých se připravuje legendární rooibos. Tento západokapský poklad byl pěstován organickým způsobem s důrazem na respekt k přírodě a jeho nasekané větvičky s lístky se ponechaly v podobě větších částí. Alternativa k zeleným čajům, která neobsahuje tein, si uchovává všechna kouzla svého známějšího červeného bratra a přesto přináší nové zážitky.Tento diskontní produkt Rooibos zelený Long Cut BIO, 50g můžete nakoupit jednoduše tady u nás v oblíbené rubrice zelený rooibos! Podívejte se na ostatní výrobky z této kategorie z pohodlí domova.

Zajímavý výrobek Rooibos zelený Long Cut BIO, od výrobce s mnohaletou tradicí Manu tea snadno můžete najít tady skutečně výhodně! V akci za cenu 108 Kč.