SENCHA BEZ KOFEINU BIO – zelený čaj, 500g

Země zelených zahrad, starých chrámů, sopek a horských lázní. To je Japonsko, které světu kromě tradiční kultury a nádherné... více informací »
SENCHA BEZ KOFEINU BIO - zelený čaj
Značka: Manu tea
761 Kč
Ověřit dostupnost »
Země zelených zahrad, starých chrámů, sopek a horských lázní. To je Japonsko, které světu kromě tradiční kultury a nádherné...

Země zelených zahrad, starých chrámů, sopek a horských lázní. To je Japonsko, které světu kromě tradiční kultury a nádherné přírody dalo také mimořádně kvalitní čaj. My vám ho přinášíme v podobě Senchi splňující nejpřísnější nároky na pěstování a výrobu. Bio Sencha je navíc bez kofeinu, hodí se proto k pití po celý den.
Velmi žádaný kus SENCHA BEZ KOFEINU BIO – zelený čaj, 500g lze sehnat již dnes tu na našich stránkách umístěný v rubrice čistý zelený čaj. Nyní můžete získat kvalitní produkty z naší rubriky ve slevě. Náš sortiment je široký, mrkněte také na více skvělých kousků od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Manu tea představuje vysoce kvalitní produkty. za příznivé ceny. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento designový produkt SENCHA BEZ KOFEINU BIO - od top značky Manu tea jednoduše získáte tady teď levně! Cena již od 761 Kč.