SENCHA BEZ KOFEINU BIO – zelený čaj, 50g

Země zelených zahrad, starých chrámů, sopek a horských lázní. To je Japonsko, které světu kromě tradiční kultury a nádherné... více informací »
SENCHA BEZ KOFEINU BIO - zelený čaj
Značka: Manu tea
142 Kč
Ověřit dostupnost »
Země zelených zahrad, starých chrámů, sopek a horských lázní. To je Japonsko, které světu kromě tradiční kultury a nádherné...

Země zelených zahrad, starých chrámů, sopek a horských lázní. To je Japonsko, které světu kromě tradiční kultury a nádherné přírody dalo také mimořádně kvalitní čaj. My vám ho přinášíme v podobě Senchi splňující nejpřísnější nároky na pěstování a výrobu. Bio Sencha je navíc bez kofeinu, hodí se proto k pití po celý den. Tento kvalitní produkt můžete pořídit rovnou na našem webu v populární sekci čistý zelený čaj. Nyní si můžete koupit ještě další produkty z této kategorie za parádní cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Manu tea nabízí špičkové výrobky. se zárukou dlouhé životnosti. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt SENCHA BEZ KOFEINU BIO - zelený od společnosti se zárukou kvality Manu tea máte možnost dostat právě zde za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní pořídíte od 142 Kč.