SENCHA BRUSINKO – JAHODOVÁ – zelený čaj, 1000g

Kdybychom chtěli být lehce obhroublí, rovnou napíšeme: Nebe v hubě! Sencha brusinkovo-jahodová je pro příznivce zelených čajů... více informací »
SENCHA BRUSINKO - JAHODOVÁ - zelený čaj
Značka: Manu tea
713 Kč
Ověřit dostupnost »
Kdybychom chtěli být lehce obhroublí, rovnou napíšeme: Nebe v hubě! Sencha brusinkovo-jahodová je pro příznivce zelených čajů...

Kdybychom chtěli být lehce obhroublí, rovnou napíšeme: Nebe v hubě! Sencha brusinkovo-jahodová je pro příznivce zelených čajů přesně to pravé. Přináší požitek z čisté a svěží Senchi i senzačních červených plodů. Jahody dodávají sladkou notu, brusinky čaj podtrhují kyselkavým trylkem. Společně zahrají symfonii plnou vitaminů, antioxidantů a stopových prvků.
Tento levný produkt SENCHA BRUSINKO – JAHODOVÁ – zelený čaj, 1000g dostanete právě teď tady na webu v kategorii aromatizovaný zelený čaj! Získejte vyjímečné produkty z této populární rubriky jednoduše online. Dodavatel Manu tea má v nabídce vynikající zboží. za opravdu výhodné peníze! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů značky Manu tea. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt SENCHA BRUSINKO - JAHODOVÁ - originál od značky Manu tea jednoduše najdete zrovna dneska za super cenu. Nyní pořídíte od 713 Kč.