SENCHA BRUSINKO – JAHODOVÁ – zelený čaj, 100g

Kdybychom chtěli být lehce obhroublí, rovnou napíšeme: Nebe v hubě! Sencha brusinkovo-jahodová je pro příznivce zelených čajů... více informací »
SENCHA BRUSINKO - JAHODOVÁ - zelený čaj
Značka: Manu tea
125 Kč
Ověřit dostupnost »
Kdybychom chtěli být lehce obhroublí, rovnou napíšeme: Nebe v hubě! Sencha brusinkovo-jahodová je pro příznivce zelených čajů...

Kdybychom chtěli být lehce obhroublí, rovnou napíšeme: Nebe v hubě! Sencha brusinkovo-jahodová je pro příznivce zelených čajů přesně to pravé. Přináší požitek z čisté a svěží Senchi i senzačních červených plodů. Jahody dodávají sladkou notu, brusinky čaj podtrhují kyselkavým trylkem. Společně zahrají symfonii plnou vitaminů, antioxidantů a stopových prvků.Tento velmi oblíbený produkt SENCHA BRUSINKO – JAHODOVÁ – zelený čaj, 100g máte možnost pořídit jednoduše u nás zařazený v sekci aromatizovaný zelený čaj! Nyní můžete najít vyjímečné kousky z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu. To ale není vše, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete další kvalitní zboží značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný výrobce Manu tea pro své zákazníky nabízí špičkové výrobky..

Tento žádaný kousek SENCHA BRUSINKO - JAHODOVÁ od skvělé značky Manu tea jednoduše můžete pořídit aktuálně na webu za výhodné peníze! Levně za 125 Kč.