SENCHA BRUSINKO – JAHODOVÁ – zelený čaj, 50g

Kdybychom chtěli být lehce obhroublí, rovnou napíšeme: Nebe v hubě! Sencha brusinkovo-jahodová je pro příznivce zelených čajů... více informací »
SENCHA BRUSINKO - JAHODOVÁ - zelený čaj
Značka: Manu tea
78 Kč
Ověřit dostupnost »
Kdybychom chtěli být lehce obhroublí, rovnou napíšeme: Nebe v hubě! Sencha brusinkovo-jahodová je pro příznivce zelených čajů...

Kdybychom chtěli být lehce obhroublí, rovnou napíšeme: Nebe v hubě! Sencha brusinkovo-jahodová je pro příznivce zelených čajů přesně to pravé. Přináší požitek z čisté a svěží Senchi i senzačních červených plodů. Jahody dodávají sladkou notu, brusinky čaj podtrhují kyselkavým trylkem. Společně zahrají symfonii plnou vitaminů, antioxidantů a stopových prvků.
Super kousek SENCHA BRUSINKO – JAHODOVÁ – zelený čaj, 50g můžete nakoupit teď tady u nás zařazený v rubrice aromatizovaný zelený čaj! Nyní můžete najít akční kusy z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Oblíbený a akční produkt SENCHA BRUSINKO - JAHODOVÁ - zelený od této skvělé značky Manu tea máte možnost dostat u nás teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ve skvělé akci za 78 Kč.