SENCHA CITRÓNOVÁ – zelený čaj, 500g

Svěžest citrusů a svíravost zeleného čaje – to je vysoká hra chutí a vůní. Citronová Sencha potěší každého,kdo dává... více informací »
SENCHA CITRÓNOVÁ - zelený čaj
Značka: Manu tea
359 Kč
Ověřit dostupnost »
Svěžest citrusů a svíravost zeleného čaje – to je vysoká hra chutí a vůní. Citronová Sencha potěší každého,kdo dává...

Svěžest citrusů a svíravost zeleného čaje – to je vysoká hra chutí a vůní. Citronová Sencha potěší každého,kdo dává přednost jednoduchému a přitom zajímavému čaji. Zelený poklad z japonských čajových zahrad nebylo třeba složitě šperkovat – tentokrát stačily velké kousky citronu. Senchi prokazují výbornou službu. Ochutnejte!
Levný produkt SENCHA CITRÓNOVÁ – zelený čaj, 500g naleznete taky tu na našem webu ve známé sekci aromatizovaný zelený čaj. Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z této populární rubriky za báječnou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od výrobce Manu tea. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Manu tea dodává skvělé zboží.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento kvalitní produkt SENCHA CITRÓNOVÁ - zelený čaj, od skvělé a známé značky Manu tea jednoduše můžete získat v naší aktuální nabídce za parádní cenu! V akci za 359 Kč.