SENCHA MAKATO – zelený čaj, 1000g

V Japonsku prostě ví, co je dobré. Zdravé jídlo, láska k přírodě, uctivost a řád. Japonci mají mimořádný vztah k tradicím,... více informací »
SENCHA MAKATO - zelený čaj
Značka: Manu tea
1 022 Kč
Ověřit dostupnost »
V Japonsku prostě ví, co je dobré. Zdravé jídlo, láska k přírodě, uctivost a řád. Japonci mají mimořádný vztah k tradicím,...

V Japonsku prostě ví, co je dobré. Zdravé jídlo, láska k přírodě, uctivost a řád. Japonci mají mimořádný vztah k tradicím, jsou pečliví a velmi zdvořilí. Se stejnou pokorou přistupují už stovky let k pěstování čaje. Proslulé japonské čajové zahrady dávají světu nezapomenutelné vůně a chutě. Přivážíme je, abychom se s vámi o tu nádheru podělili. Nechte se zlákat…
Žádaný produkt lze pořídit právě tady u nás v populární rubrice čistý zelený čaj! Nyní si můžete koupit další kusy z této sekce z pohodlí domova! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další vybrané kousky od dodavatele Manu tea. Najdete je níže na této stránce.

Tento vynikající kousek SENCHA MAKATO - zelený čaj, od společnosti Manu tea jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách skutečně výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 1 022 Kč.