SENCHA VIŠNĚ V RUMU – zelený čaj, 500g

Sypaný čaj, který se jmenuje Višně v rumu, musí prostě chutnat božsky. Sladkokyselé ovoce výborně doplňuje travnatý a mírně... více informací »
SENCHA VIŠNĚ V RUMU - zelený čaj
Značka: Manu tea
375 Kč
Ověřit dostupnost »
Sypaný čaj, který se jmenuje Višně v rumu, musí prostě chutnat božsky. Sladkokyselé ovoce výborně doplňuje travnatý a mírně...

Sypaný čaj, který se jmenuje Višně v rumu, musí prostě chutnat božsky. Sladkokyselé ovoce výborně doplňuje travnatý a mírně svíravý akcent zelené Senchi. Tmavě červená barva višní navíc nádherně oživuje smaragdové čajové lístky. Sencha a višně jsou pro sebe jako stvořené. S pár kapkami rumového aroma vytvářejí čaj, který oceníte v zimě i létě. 
Zcela unikátní výrobek SENCHA VIŠNĚ V RUMU – zelený čaj, 500g můžete získat ještě tu na stránkách umístěný v sekci aromatizovaný zelený čaj. Nyní pořídíte akční kousky ze zmíněné sekce za skvělou cenu! Oblíbený dodavatel Manu tea má na skladě top zboží..

Designový produkt SENCHA VIŠNĚ V RUMU od známého výrobce Manu tea lze pořídit tady nyní za outletovou cenu! Výhodně za skvělou cenu 375 Kč.