SENCHA VIŠNĚ V RUMU – zelený čaj, 50g

Sypaný čaj, který se jmenuje Višně v rumu, musí prostě chutnat božsky. Sladkokyselé ovoce výborně doplňuje travnatý a mírně... více informací »
SENCHA VIŠNĚ V RUMU - zelený čaj
Značka: Manu tea
77 Kč
Ověřit dostupnost »
Sypaný čaj, který se jmenuje Višně v rumu, musí prostě chutnat božsky. Sladkokyselé ovoce výborně doplňuje travnatý a mírně...

Sypaný čaj, který se jmenuje Višně v rumu, musí prostě chutnat božsky. Sladkokyselé ovoce výborně doplňuje travnatý a mírně svíravý akcent zelené Senchi. Tmavě červená barva višní navíc nádherně oživuje smaragdové čajové lístky. Sencha a višně jsou pro sebe jako stvořené. S pár kapkami rumového aroma vytvářejí čaj, který oceníte v zimě i létě. 
Unikátní produkt SENCHA VIŠNĚ V RUMU – máte možnost sehnat přímo tady u nás ve známé rubrice aromatizovaný zelený čaj! Máme pro vás nové výrobky z naší kategorie za rozumné peníze! Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na více skvělých produktů od dodavatele Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený kousek SENCHA VIŠNĚ V RUMU - zelený čaj, od společnosti s úžasnou pověstí Manu tea jde nakoupit na našich stránkách teď právě výhodně. Právě nyní za 77 Kč.