SENCHA ZÁZVOROVÁ – zelený čaj, 500g

Nejpopulárnější japonský čaj chutná sám o sobě dokonale. Když jsme k němu ale přisypali kousky zázvoru, dostala zelená Sencha... více informací »
SENCHA ZÁZVOROVÁ - zelený čaj
Značka: Manu tea
372 Kč
Ověřit dostupnost »
Nejpopulárnější japonský čaj chutná sám o sobě dokonale. Když jsme k němu ale přisypali kousky zázvoru, dostala zelená Sencha...

Nejpopulárnější japonský čaj chutná sám o sobě dokonale. Když jsme k němu ale přisypali kousky zázvoru, dostala zelená Sencha nový rozměr. Mimo příjemné, mírně svíravé chuti s květinovými tóny se teď může chlubit aromatickým závojem a lehkou štiplavostí. Zázvor nachází tradičně uplatnění při podpoře imunity. Vyzkoušejte jeho účinky v kombinaci se zeleným čajem.
Tento vynikající výrobek můžete koupit zrovna na webu zařazený v rubrice aromatizovaný zelený čaj. Nyní najdete unikátní produkty z naší sekce za příznivou cenu. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na více skvělých kousků od výrobce Manu tea. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Manu tea vyrábí špičkové výrobky. za příznivou cenu!

Tento velmi žádaný produkt SENCHA ZÁZVOROVÁ - zelený od společnosti se zárukou kvality Manu tea jednoduše můžete pořídit právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu! Pouze nyní za 372 Kč.