SIKKIM TEMI SFTGFOP 1 FIRST FLUSH – černý čaj, 50g

Nejméně lidnatý indický stát má pouze jedinou čajovou plantáž. Jmenuje se Temi a produkuje čaj, po kterém je v celém světě... více informací »
SIKKIM TEMI SFTGFOP 1 FIRST FLUSH - černý čaj
Značka: Manu tea
184 Kč
Ověřit dostupnost »
Nejméně lidnatý indický stát má pouze jedinou čajovou plantáž. Jmenuje se Temi a produkuje čaj, po kterém je v celém světě...

Nejméně lidnatý indický stát má pouze jedinou čajovou plantáž. Jmenuje se Temi a produkuje čaj, po kterém je v celém světě velká sháňka. Říká se mu „čaj králů“. Patří k nejvyhledávanějším a nejvzácnějším. Je mimořádně lahodný, sladký a lehce ovocný. Dámám možná připomene pravou indickou pašmínu – měkkou, hřejivou a luxusní. Zabalte se! Tento nejprodávanější produkt pořídíte bez obtíží tady na našich stránkách ve známé rubrice černý čaj. Nyní si můžete pořídit zcela nové výrobky ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu. Tento výrobce Manu tea má na skladě vysoce kvalitní produkty.. Podívejte se sami. U nás vám nabízíme více, mrkněte na další kvalitní produkty od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový kousek SIKKIM TEMI SFTGFOP 1 FIRST FLUSH - černý od přední značky Manu tea jednoduše naleznete nyní pořád výhodně. Výhodně za cenu 184 Kč.