SMETANOVÁ BORŮVKA – ovocný čaj, 250g

Něco vám prozradíme - tohoto čaje máme ve skladu pořád málo. Proč? Protože je tak skvostný, že ho chodíme ujídat. Celé... více informací »
SMETANOVÁ BORŮVKA -  ovocný čaj
Značka: Manu tea
345 Kč
Ověřit dostupnost »
Něco vám prozradíme - tohoto čaje máme ve skladu pořád málo. Proč? Protože je tak skvostný, že ho chodíme ujídat. Celé...

Něco vám prozradíme – tohoto čaje máme ve skladu pořád málo. Proč? Protože je tak skvostný, že ho chodíme ujídat. Celé kousky ovoce, zeleniny, sušeného mléka a dalších mimořádně voňavých ingrediencí nás nenechávají v klidu. Jsme si jisti, že stejně bude chutnat nejen vám, ale i vašim dětem. Na ně jsme totiž při přípravě Smetanové borůvky mysleli nejvíc. Ve slevě tento výrobek SMETANOVÁ BORŮVKA – ovocný čaj, 250g jde nakoupit právě teď tady na našich stránkách v populární sekci ovocný čaj bez ibišku. Připravili jsme skvělé produkty ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu! Oblíbená značka Manu tea vám představuje kvalitní zboží.!

Tento designový produkt SMETANOVÁ BORŮVKA - od dodavatele s dlouholetou historií Manu tea snadno seženete právě teď v naší nabídce téměř zdarma! Na našich stránkách za 345 Kč.