SMETANOVÁ BORŮVKA – ovocný čaj, 500g

Něco vám prozradíme - tohoto čaje máme ve skladu pořád málo. Proč? Protože je tak skvostný, že ho chodíme ujídat. Celé... více informací »
SMETANOVÁ BORŮVKA -  ovocný čaj
Značka: Manu tea
565 Kč
Ověřit dostupnost »
Něco vám prozradíme - tohoto čaje máme ve skladu pořád málo. Proč? Protože je tak skvostný, že ho chodíme ujídat. Celé...

Něco vám prozradíme – tohoto čaje máme ve skladu pořád málo. Proč? Protože je tak skvostný, že ho chodíme ujídat. Celé kousky ovoce, zeleniny, sušeného mléka a dalších mimořádně voňavých ingrediencí nás nenechávají v klidu. Jsme si jisti, že stejně bude chutnat nejen vám, ale i vašim dětem. Na ně jsme totiž při přípravě Smetanové borůvky mysleli nejvíc.
Tento velmi oblíbený výrobek SMETANOVÁ BORŮVKA – ovocný čaj, 500g máte možnost získat přímo tady na stránkách v kategorii ovocný čaj bez ibišku. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu. V očích zákazníků populární výrobce Manu tea vám může poskytnout prvotřídní výrobky.! Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další skvělé kousky od značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt SMETANOVÁ BORŮVKA - originál od značky Manu tea lze sehnat v naší internetové nabídce trvale výhodně. Nyní můžete mít za 565 Kč.