ŠŤASTNÝ BUDDHA – zelený čaj, 500g

Tato čajová směs je naše originální Manu RECEPTURA. Čaj Šťastný Buddha je připravený s láskou a pokorou, s citem pro chuť a... více informací »
ŠŤASTNÝ BUDDHA - zelený čaj
Značka: Manu tea
576 Kč
Ověřit dostupnost »
Tato čajová směs je naše originální Manu RECEPTURA. Čaj Šťastný Buddha je připravený s láskou a pokorou, s citem pro chuť a...

Tato čajová směs je naše originální Manu RECEPTURA. Čaj Šťastný Buddha je připravený s láskou a pokorou, s citem pro chuť a vůni zeleného čaje. Naším jediným cílem při míchání této sypané směsi bylo čajomilcům nabídnout neotřelý nápoj a ostatním ukázat, jak skvělé můžou být chvíle nad šálkem čajové dobroty. Povídejte si, meditujte, pracujte – s Šťastným Buddhou to půjde tak nějak lépe.
Tento zlevněný kousek lze sehnat již dnes na našich stránkách zařazený v rubrice aromatizovaný zelený čaj. Podívejte se na jiné kusy z naší sekce za mimořádně nízkou cenu! Značka Manu tea vám může poskytnout vysoce kvalitní zboží . To není všechno, u nás nabízíme více! Mrkněte také na více produktů od výrobce Manu tea. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt ŠŤASTNÝ BUDDHA - zelený čaj, od značky Manu tea jde získat tady za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 576 Kč.