ŠŤAVNATÁ GUAVA – ovocný čaj, 50g

Mamíííí, já mám žízeeeň! Až to příště uslyšíte, budete vědět, kam sáhnout. Vyberte dítku to nejlepší, co nabízí... více informací »
ŠŤAVNATÁ GUAVA - ovocný čaj
Značka: Manu tea
96 Kč
Ověřit dostupnost »
Mamíííí, já mám žízeeeň! Až to příště uslyšíte, budete vědět, kam sáhnout. Vyberte dítku to nejlepší, co nabízí...

Mamíííí, já mám žízeeeň! Až to příště uslyšíte, budete vědět, kam sáhnout. Vyberte dítku to nejlepší, co nabízí čistá příroda. Jemný ovocný čaj tak sladký, že se ani nejmlsnější malý jazýček nebude pídit po cukru a tak lahodný, že zavolá o přídavek, sotva dopije. Myslete na zdraví vašich capartů a dopřejte jim kvalitu a skvělou chuť!
Zlevněný produkt získáte právě teď na našem webu v oblíbené kategorii ovocný čaj bez ibišku. Nyní můžete koupit nové produkty z této rubriky za výprodejovou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Manu tea vám může nabídnout skvělý sortiment za dobré ceny!

Akční a ve slevě výrobek ŠŤAVNATÁ GUAVA - ovocný od kvalitní společnosti Manu tea máte možnost najít zrovna dnes za zcela nejnižší cenu. V akci za 96 Kč.