STŘÍBRNÉ PERLY – bílý čaj, 250g

Jen hbité a zkušené ruce čínských mistrů dokáží dát čajovým lístkům dokonalý tvar a vynikající, jemnou chuť. Bílé... více informací »
STŘÍBRNÉ PERLY - bílý čaj
Značka: Manu tea
437 Kč
Ověřit dostupnost »
Jen hbité a zkušené ruce čínských mistrů dokáží dát čajovým lístkům dokonalý tvar a vynikající, jemnou chuť. Bílé...

Jen hbité a zkušené ruce čínských mistrů dokáží dát čajovým lístkům dokonalý tvar a vynikající, jemnou chuť. Bílé čaje jsou pravou delikatesou, jejíž kvalita závisí na tisíci drobnostech. Od pěstování a péče o čajovníky, přes přesný okamžik sklizně, až po šetrné zpracování. Když se pak Stříbrné perly ocitnou u vás doma, věnujte jejich vychutnávání pozornost. Stojí za to!
Tento žádaný výrobek je k získání již dnes tady na webu umístěný v rubrice čistý bílý čaj! Prozkoumejte kvalitní produkty z této rubriky ve výprodejové akci. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další skvělé kousky od dodavatele Manu tea. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Manu tea pro své zákazníky poskytuje prvotřídní sortiment.!

Diskontní kus STŘÍBRNÉ PERLY - bílý čaj, od výrobce s mnohaletou tradicí Manu tea jde pořídit právě dnes napořád výhodně! Akční ceny od 437 Kč.