TULSI CITRÓNOVÁ TRÁVA – bylinný čaj, 500g

Tulsi - posvátná bylina Orientu je tady k vašim službám. Východní filozofie ji považuje za převtělenou bohyni Lakšmí,... více informací »
TULSI CITRÓNOVÁ TRÁVA - bylinný čaj
Značka: Manu tea
535 Kč
Ověřit dostupnost »
Tulsi - posvátná bylina Orientu je tady k vašim službám. Východní filozofie ji považuje za převtělenou bohyni Lakšmí,...

Tulsi – posvátná bylina Orientu je tady k vašim službám. Východní filozofie ji považuje za převtělenou bohyni Lakšmí, představitelku prosperity, štěstí a dlouhověkosti. Aromatické lístky malého keříku jsou údajně hotovým elixírem života. Doplnili jsme je nasládlým Rooibosem, štiplavým zázvorem a mixem dalších bylinek. Vznikl čaj, který můžete pít celodenně, celoročně i celoživotně.
Kvalitní a oblíbený výrobek můžete najít mimo jiné tu na webu v oblíbené rubrice bylinný čaj. Prozkoumejte akční kousky z této kategorie v bezva akci! To ale však není vše, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky více kousků značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Manu tea prodává vysoce kvalitní zboží..

Vynikající produkt TULSI CITRÓNOVÁ TRÁVA - od společnosti s dlouholetou tradicí Manu tea jednoduše můžete získat aktuálně za výhodnou cenu! Pouze nyní za 535 Kč.