VANILKOVÁ ŠVESTKA – ovocný čaj, 250g

Schovejte lentilky a žužu. Když vaše děti honí mlsná, naservírujte jim voňavější, barevnější a hlavně zdravější ovocný... více informací »
VANILKOVÁ ŠVESTKA - ovocný čaj
Značka: Manu tea
290 Kč
Ověřit dostupnost »
Schovejte lentilky a žužu. Když vaše děti honí mlsná, naservírujte jim voňavější, barevnější a hlavně zdravější ovocný...

Schovejte lentilky a žužu. Když vaše děti honí mlsná, naservírujte jim voňavější, barevnější a hlavně zdravější ovocný čaj. Sotva otevřete sáček, budou kolem vás nedočkavě pobíhat a dožadovat se svého hrnečku. Vanilková švestka voní tak, že malí mlsouni na umělohmotná cukrlata rychle zapomenou. Zkuste to… Tento unikátní kousek VANILKOVÁ ŠVESTKA – ovocný můžete nakoupit prostě tady u nás v populární sekci ovocný čaj bez ibišku. Nyní získáte oblíbené produkty ve zmiňované rubrice ve výhodné akci! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele Manu tea. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek VANILKOVÁ ŠVESTKA - ovocný čaj, od dodavatele s dobrým jménem Manu tea je k dostání momentálně na webu za výhodnou cenu! Nyní získáte od 290 Kč.