VANILKOVÁ ŠVESTKA – ovocný čaj, 50g

Schovejte lentilky a žužu. Když vaše děti honí mlsná, naservírujte jim voňavější, barevnější a hlavně zdravější ovocný... více informací »
VANILKOVÁ ŠVESTKA - ovocný čaj
Značka: Manu tea
94 Kč
Ověřit dostupnost »
Schovejte lentilky a žužu. Když vaše děti honí mlsná, naservírujte jim voňavější, barevnější a hlavně zdravější ovocný...

Schovejte lentilky a žužu. Když vaše děti honí mlsná, naservírujte jim voňavější, barevnější a hlavně zdravější ovocný čaj. Sotva otevřete sáček, budou kolem vás nedočkavě pobíhat a dožadovat se svého hrnečku. Vanilková švestka voní tak, že malí mlsouni na umělohmotná cukrlata rychle zapomenou. Zkuste to…Velmi oblíbený produkt VANILKOVÁ ŠVESTKA – ovocný čaj, 50g lze pořídit ještě tu na stránkách umístěný v kategorii ovocný čaj bez ibišku! Máme pro vás akční výrobky z této kategorie za super peníze! Známý výrobce Manu tea má ve stále nabídkce vynikající výrobky za extra cenu! Přesvědčte se sami!

Tento velmi oblíbený produkt VANILKOVÁ ŠVESTKA - ovocný od naší známé značky Manu tea lze zakoupit tady a teď extra se slevou. Momentálně v akci za 94 Kč.