VÁNOČNÍ KOLÁČ – ovocný čaj, 250g

Cítíte již vůni Vánoc? Z kuchyně se line vůně jablíček a skořice a vy se těšíte na odpolední kávu nebo čaj při rodinném... více informací »
VÁNOČNÍ KOLÁČ - ovocný čaj
Značka: Manu tea
216 Kč
Ověřit dostupnost »
Cítíte již vůni Vánoc? Z kuchyně se line vůně jablíček a skořice a vy se těšíte na odpolední kávu nebo čaj při rodinném...

Cítíte již vůni Vánoc? Z kuchyně se line vůně jablíček a skořice a vy se těšíte na odpolední kávu nebo čaj při rodinném setkání, na které během roku nemáte čas. Vánoce jsou dny klidu a odpočinku. Speciálně pro tuto sváteční chvíli jsme pro vás namíchali sypaný čaj s příznačným názvem Vánoční koláč. Tento neodolatelný produkt VÁNOČNÍ KOLÁČ – ovocný čaj, 250g lze získat bez problémů tady na našem webu ve známé rubrice ovocný čaj s ibiškem. Nyní pořídíte unikátní zboží z této kategorie ve výhodné akci! Značka Manu tea poskytuje vysoce kvalitní výrobky . U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další zboží značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Zajímavý výrobek VÁNOČNÍ KOLÁČ - ovocný čaj, od populární značky Manu tea snadno můžete najít zde za výhodné peníze! Pouze nyní za 216 Kč.