WHITE MONKEY – BÍLÁ OPICE zelený čaj, 100g

Objevte ho! Pozoruhodný čaj White Monkey se právem řadí ke klenotům čínské čajové kultury. Je sklízen v horách Taimu, které... více informací »
WHITE MONKEY - BÍLÁ OPICE zelený čaj
Značka: Manu tea
335 Kč
Ověřit dostupnost »
Objevte ho! Pozoruhodný čaj White Monkey se právem řadí ke klenotům čínské čajové kultury. Je sklízen v horách Taimu, které...

Objevte ho! Pozoruhodný čaj White Monkey se právem řadí ke klenotům čínské čajové kultury. Je sklízen v horách Taimu, které se vypínají nad Východočínským mořem. Protože roste na zrádných skalnatých svazích, byly k jeho sbírání údajně cvičeny místní opice. Nebo se jmenuje podle hebké opičí srsti, kterou připomíná? Ať tak či tak, jeho delikátní sladkost a jemné květinové tóny vám učarují. Oblíbený a kvalitní produkt WHITE MONKEY – BÍLÁ OPICE zelený čaj, 100g můžete nakoupit právě nyní tady na stránkách v oblíbené kategorii čistý zelený čaj! Nyní si můžete pořídit skvělé produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od výrobce Manu tea. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek WHITE MONKEY - BÍLÁ OPICE zelený čaj, od kvalitní značky Manu tea jednoduše naleznete zde teď extra výhodně! Ve skvělé akci za 335 Kč.