WHITE MONKEY – BÍLÁ OPICE zelený čaj, 50g

Objevte ho! Pozoruhodný čaj White Monkey se právem řadí ke klenotům čínské čajové kultury. Je sklízen v horách Taimu, které... více informací »
WHITE MONKEY - BÍLÁ OPICE zelený čaj
Značka: Manu tea
197 Kč
Ověřit dostupnost »
Objevte ho! Pozoruhodný čaj White Monkey se právem řadí ke klenotům čínské čajové kultury. Je sklízen v horách Taimu, které...

Objevte ho! Pozoruhodný čaj White Monkey se právem řadí ke klenotům čínské čajové kultury. Je sklízen v horách Taimu, které se vypínají nad Východočínským mořem. Protože roste na zrádných skalnatých svazích, byly k jeho sbírání údajně cvičeny místní opice. Nebo se jmenuje podle hebké opičí srsti, kterou připomíná? Ať tak či tak, jeho delikátní sladkost a jemné květinové tóny vám učarují.
Ve slevě produkt WHITE MONKEY – BÍLÁ můžete nakoupit v pohodě tady u nás v oblíbené sekci čistý zelený čaj! Nyní pořídíte akční produkty z této známé kategorie za super cenu! To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od výrobce Manu tea. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Povedený výrobek WHITE MONKEY - BÍLÁ od společnosti s úžasnou pověstí Manu tea jde sehnat bezpečně online trvale výhodně. Nabídky již od 197 Kč.