YERBA MATE ELABORADO CON PALO, 10g

Co vám nabídnou v Jižní Americe? Ať už zavítáte do honosné restaurace nebo chudé rodiny na okraji města, vždy vás pohostí... více informací »
YERBA MATE ELABORADO CON PALO
Značka: Manu tea
40 Kč
Ověřit dostupnost »
Co vám nabídnou v Jižní Americe? Ať už zavítáte do honosné restaurace nebo chudé rodiny na okraji města, vždy vás pohostí...

Co vám nabídnou v Jižní Americe? Ať už zavítáte do honosné restaurace nebo chudé rodiny na okraji města, vždy vás pohostí teplým Mate. Zelený indiánský poklad tam dříve žvýkali s lístky koky. Protože má skvělé povzbuzující schopnosti, používají ho dnes i k přípravě čaje. V Argentině, Chile, Brazílii a Paraguayi se stal národním nápojem. Možná se zabydlí i u vás doma… Akční a ve slevě produkt YERBA MATE ELABORADO CON získáte prostě tu na našich stránkách v populární rubrice yerba mate. Podívejte se na akční výrobky ve zmíněné kategorii jednoduše online! To není vše, naše nabídka je široká. Mrkněte na další vybrané produkty od značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek YERBA MATE ELABORADO CON od oblíbené značky se zárukou kvality Manu tea je k dostání teď za příznivou cenu. Nyní získáte od 40 Kč.