YERBA MATE ELABORADO CON PALO, 500g

Co vám nabídnou v Jižní Americe? Ať už zavítáte do honosné restaurace nebo chudé rodiny na okraji města, vždy vás pohostí... více informací »
YERBA MATE ELABORADO CON PALO
Značka: Manu tea
346 Kč
Ověřit dostupnost »
Co vám nabídnou v Jižní Americe? Ať už zavítáte do honosné restaurace nebo chudé rodiny na okraji města, vždy vás pohostí...

Co vám nabídnou v Jižní Americe? Ať už zavítáte do honosné restaurace nebo chudé rodiny na okraji města, vždy vás pohostí teplým Mate. Zelený indiánský poklad tam dříve žvýkali s lístky koky. Protože má skvělé povzbuzující schopnosti, používají ho dnes i k přípravě čaje. V Argentině, Chile, Brazílii a Paraguayi se stal národním nápojem. Možná se zabydlí i u vás doma… Kvalitní a velmi žádaný produkt dostanete teď tady na webu v populární rubrice čistý yerba mate! Prozkoumejte akční zboží z této populární sekce za výhodné peníze! To však není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od výrobce Manu tea. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kus YERBA MATE ELABORADO CON od přední značky Manu tea máte možnost nakoupit na našich stránkách za akční cenu! Právě teď jen za 346 Kč.