YERBA MATE PŘÍRODNÍ CITRUS, 1000g

Její vlajka má dva modré pruhy a mezi nimi sluníčko. Hlavní město je Buenos Aires. A nejoblíbenější nápoj se tam pije z... více informací »
YERBA MATE PŘÍRODNÍ CITRUS
Značka: Manu tea
668 Kč
Ověřit dostupnost »
Její vlajka má dva modré pruhy a mezi nimi sluníčko. Hlavní město je Buenos Aires. A nejoblíbenější nápoj se tam pije z...

Její vlajka má dva modré pruhy a mezi nimi sluníčko. Hlavní město je Buenos Aires. A nejoblíbenější nápoj se tam pije z kalabasy. Víme? Ano, je to Argentina, domov cesmíny paraguayské, z jejichž listů se připravuje osvěžující a jemný nápoj. Mate s citrusovou příchutí si užijete na pikniku v parku stejně dobře jako doma v obýváku. Vždycky povzbudí!
Oblíbený a kvalitní kus YERBA MATE PŘÍRODNÍ CITRUS, 1000g můžete sehnat prostě tady na našich stránkách ve známé kategorii aromatizovaný yerba mate! Máme pro vás skvělé produkty ve zmíněné rubrice za skvělou cenu! V očích zákazníků populární značka Manu tea představuje velmi kvalitní výrobky. za výhodné ceny.

Neodolatelný výrobek YERBA MATE PŘÍRODNÍ CITRUS, od značky s dobrým jménem Manu tea můžete najít právě teď za výhodné peníze! Akční ceny již od 668 Kč.