YUNNAN BLACK PREMIUM – černý čaj, 100g

Velmi intenzivní zážitek! Prémiový Yunnan má sílu jako Herkules. Tmavě červená barva nálevu dává jasně najevo, že nepůjde o... více informací »
YUNNAN BLACK PREMIUM - černý čaj
Značka: Manu tea
137 Kč
Ověřit dostupnost »
Velmi intenzivní zážitek! Prémiový Yunnan má sílu jako Herkules. Tmavě červená barva nálevu dává jasně najevo, že nepůjde o...

Velmi intenzivní zážitek! Prémiový Yunnan má sílu jako Herkules. Tmavě červená barva nálevu dává jasně najevo, že nepůjde o žádný čajíček. Z tradiční čínské čajové zahrady vám přivážíme delikatesu pro opravdové nadšence. Dejte si Yunnan Black Premium místo dopolední svačiny – budete sršet energií a dobrou náladou až do večera. Hodně žádaný výrobek YUNNAN BLACK PREMIUM – černý můžete koupit mimo jiné tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice yunnan černý čaj. Nyní získáte vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce další prověřené produkty od značky Manu tea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek YUNNAN BLACK PREMIUM - černý od skvělé značky Manu tea jde sehnat tady opravdu levně. Výhodně za cenu 137 Kč.