YUNNAN BLACK PREMIUM – černý čaj, 500g

Velmi intenzivní zážitek! Prémiový Yunnan má sílu jako Herkules. Tmavě červená barva nálevu dává jasně najevo, že nepůjde o... více informací »
YUNNAN BLACK PREMIUM - černý čaj
Značka: Manu tea
420 Kč
Ověřit dostupnost »
Velmi intenzivní zážitek! Prémiový Yunnan má sílu jako Herkules. Tmavě červená barva nálevu dává jasně najevo, že nepůjde o...

Velmi intenzivní zážitek! Prémiový Yunnan má sílu jako Herkules. Tmavě červená barva nálevu dává jasně najevo, že nepůjde o žádný čajíček. Z tradiční čínské čajové zahrady vám přivážíme delikatesu pro opravdové nadšence. Dejte si Yunnan Black Premium místo dopolední svačiny – budete sršet energií a dobrou náladou až do večera.Tento zlevněný produkt je k dispozici rovněž tu v oblíbené sekci yunnan černý čaj! Nyní můžete najít ještě další výrobky z této rubriky za báječnou cenu. Přední výrobce Manu tea dlouhodobě dodává skvělé produkty . Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To ale však není vše, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt YUNNAN BLACK PREMIUM - černý čaj, od výrobce Manu tea máte možnost pořídit právě nyní za báječnou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 420 Kč.