ZELENÝ HONEYBUSH LESNÍ ČARODĚJNICE, 250g

Doba je neklidná… a tak naše cesta vede do lesa. Ráno voní rosou a probouzejícím se mechem, v poledne všude cítíme maliníky, a... více informací »
ZELENÝ HONEYBUSH LESNÍ ČARODĚJNICE
Značka: Manu tea
408 Kč
Ověřit dostupnost »
Doba je neklidná… a tak naše cesta vede do lesa. Ráno voní rosou a probouzejícím se mechem, v poledne všude cítíme maliníky, a...

Doba je neklidná… a tak naše cesta vede do lesa. Ráno voní rosou a probouzejícím se mechem, v poledne všude cítíme maliníky, a když se sluníčko vydá za obzor, zasvítí u pěšiny drobné jahody. Navečer se krajinou rozhostí ticho a v našich myslích vyčaruje mír a vyrovnanost. Nebo za to může malá Lesní čarodějnice?
Tento kvalitní a žádaný produkt ZELENÝ HONEYBUSH LESNÍ ČARODĚJNICE, 250g najdete teď tu na webu v kategorii aromatizovaný honeybush! Pořiďte si jiné výrobky z této populární kategorie ve slevě! U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další skvělé zboží značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní a oblíbený produkt ZELENÝ HONEYBUSH LESNÍ ČARODĚJNICE, od značky s tradicí a dobrou pověstí Manu tea jednoduše seženete v naší online nabídce skutečně levně! Momentálně k dispozici za 408 Kč.