ZELENÝ HONEYBUSH LESNÍ ČARODĚJNICE, 500g

Doba je neklidná… a tak naše cesta vede do lesa. Ráno voní rosou a probouzejícím se mechem, v poledne všude cítíme maliníky, a... více informací »
ZELENÝ HONEYBUSH LESNÍ ČARODĚJNICE
Značka: Manu tea
671 Kč
Ověřit dostupnost »
Doba je neklidná… a tak naše cesta vede do lesa. Ráno voní rosou a probouzejícím se mechem, v poledne všude cítíme maliníky, a...

Doba je neklidná… a tak naše cesta vede do lesa. Ráno voní rosou a probouzejícím se mechem, v poledne všude cítíme maliníky, a když se sluníčko vydá za obzor, zasvítí u pěšiny drobné jahody. Navečer se krajinou rozhostí ticho a v našich myslích vyčaruje mír a vyrovnanost. Nebo za to může malá Lesní čarodějnice? Ve slevě kus ZELENÝ HONEYBUSH LESNÍ ČARODĚJNICE, 500g pořídíte také tady na našem webu v kategorii aromatizovaný honeybush! Podívejte se na unikátní produkty z této rubriky za výhodné peníze! Významná značka Manu tea dlouhodobě dodává špičkové produkty za příznivou cenu. Vždyť to vidíte sami!

Tento akční a ve slevě produkt ZELENÝ HONEYBUSH LESNÍ ČARODĚJNICE, od značky s dlouholetou tradicí Manu tea snadno najdete momentálně v naši nabídce za příznivou cenu! Akční cena 671 Kč.