ZELENÝ ROOIBOS VANILKA-CITRÓNOVÁ TRÁVA, 100g

Decentní taneček bylinkového Rooibosu s citrony, pomeranči a vanilkou… Dejte si půlhodinku oddechu a v uspěchaném dni zalijte... více informací »
ZELENÝ ROOIBOS VANILKA-CITRÓNOVÁ TRÁVA
Značka: Manu tea
185 Kč
Ověřit dostupnost »
Decentní taneček bylinkového Rooibosu s citrony, pomeranči a vanilkou… Dejte si půlhodinku oddechu a v uspěchaném dni zalijte...

Decentní taneček bylinkového Rooibosu s citrony, pomeranči a vanilkou… Dejte si půlhodinku oddechu a v uspěchaném dni zalijte konvičku omamně vonícího čaje. Jeho chuť vám přinese čistou radost. Oddejte se myšlenkám na milované lidi a spřádejte sny.  
Vysoce kvalitní výrobek lze získat rovněž tady na našich stránkách v kategorii aromatizovaný rooibos! Podívejte se na ostatní produkty ve zmiňované rubrice za výborné peníze! To není všechno, máme toho více! Máme v nabídce více skvělých produktů od značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasný dodavatel Manu tea dlouhodobě prodává velmi kvalitní zboží. za opravdu výhodné peníze. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Žádaný výrobek ZELENÝ ROOIBOS VANILKA-CITRÓNOVÁ TRÁVA, značky Manu tea jde nakoupit u nás právě za outletovou cenu. Nabídka od 185 Kč.