ZELENÝ SKOKAN – zelený čaj, 100g

Prostě Skokan roku! Jakmile jsme zvolili ingredience a poprvé namíchali tento čaj, bylo jasné, že vyskočí na nejvyšší příčky... více informací »
ZELENÝ SKOKAN - zelený čaj
Značka: Manu tea
127 Kč
Ověřit dostupnost »
Prostě Skokan roku! Jakmile jsme zvolili ingredience a poprvé namíchali tento čaj, bylo jasné, že vyskočí na nejvyšší příčky...

Prostě Skokan roku! Jakmile jsme zvolili ingredience a poprvé namíchali tento čaj, bylo jasné, že vyskočí na nejvyšší příčky oblíbenosti. A taky že ano. Přičítáme to promyšlené kombinaci květu slunečnice a zklidňujícího měsíčku. Dotek s japonskou Senchou uvedl všechny složky v dokonalou harmonii. Zelenou, samozřejmě.
Tento velmi oblíbený výrobek ZELENÝ SKOKAN – zelený čaj, máte možnost pořídit jednoduše tady na stránkách zařazený v sekci aromatizovaný zelený čaj! Nyní můžete najít skvělé zboží ze zmíněné rubriky ve výhodné akci. Tato značka Manu tea poskytuje vynikající výrobky .

Žádaný produkt ZELENÝ SKOKAN - zelený od společnosti s předním postavením na trhu Manu tea lze nakoupit aktuálně za výhodné peníze! Výhodně za 127 Kč.