ZELENÝ SKOKAN – zelený čaj, 50g

Prostě Skokan roku! Jakmile jsme zvolili ingredience a poprvé namíchali tento čaj, bylo jasné, že vyskočí na nejvyšší příčky... více informací »
ZELENÝ SKOKAN - zelený čaj
Značka: Manu tea
79 Kč
Ověřit dostupnost »
Prostě Skokan roku! Jakmile jsme zvolili ingredience a poprvé namíchali tento čaj, bylo jasné, že vyskočí na nejvyšší příčky...

Prostě Skokan roku! Jakmile jsme zvolili ingredience a poprvé namíchali tento čaj, bylo jasné, že vyskočí na nejvyšší příčky oblíbenosti. A taky že ano. Přičítáme to promyšlené kombinaci květu slunečnice a zklidňujícího měsíčku. Dotek s japonskou Senchou uvedl všechny složky v dokonalou harmonii. Zelenou, samozřejmě. Unikátní a žádaný výrobek ZELENÝ SKOKAN – zelený čaj, 50g můžete koupit aktuálně u nás ve známé kategorii aromatizovaný zelený čaj! Mrkněte na nové výrobky z této oblíbené kategorie za extra cenu! Věhlasný dodavatel Manu tea pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní zboží. levně. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další kvalitní produkty od dodavatele Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento akční a ve slevě produkt ZELENÝ SKOKAN - zelený čaj, od známého výrobce Manu tea lze pořídit tady teď právě ve slevě. Právě nyní za skvělou cenu 79 Kč.