ZELENÝ YUNNAN OP – zelený čaj, 100g

Až vyrazíte do Yunnanu, jihozápadní čínské provincie, zcela jistě navštívíte velkolepé hory, uvidíte řadu divokých zvířat... více informací »
ZELENÝ YUNNAN OP - zelený čaj
Značka: Manu tea
108 Kč
Ověřit dostupnost »
Až vyrazíte do Yunnanu, jihozápadní čínské provincie, zcela jistě navštívíte velkolepé hory, uvidíte řadu divokých zvířat...

Až vyrazíte do Yunnanu, jihozápadní čínské provincie, zcela jistě navštívíte velkolepé hory, uvidíte řadu divokých zvířat a seznámíte se s čarokrásnými rostlinami. Jedna z nich je po mnoho staletí uctívána jako elixír života. Ano, jde o čajovník čínský. Jeho nejlepší lístky vám přivážíme z osvědčené plantáže, kde je sklízejí generace farmářů. Pro vaše zdraví, radost a povzbuzení.Levný produkt ZELENÝ YUNNAN OP – zelený čaj, 100g je k dostání rovnou tady na stránkách zařazený v sekci čistý zelený čaj! Nyní si můžete pořídit oblíbené zboží z této známé rubriky ve výprodejové akci. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a levný výrobek ZELENÝ YUNNAN OP - zelený od přední značky Manu tea můžete získat právě nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nabídky již od 108 Kč.