ZELENÝ YUNNAN OP – zelený čaj, 500g

Až vyrazíte do Yunnanu, jihozápadní čínské provincie, zcela jistě navštívíte velkolepé hory, uvidíte řadu divokých zvířat... více informací »
ZELENÝ YUNNAN OP - zelený čaj
Značka: Manu tea
323 Kč
Ověřit dostupnost »
Až vyrazíte do Yunnanu, jihozápadní čínské provincie, zcela jistě navštívíte velkolepé hory, uvidíte řadu divokých zvířat...

Až vyrazíte do Yunnanu, jihozápadní čínské provincie, zcela jistě navštívíte velkolepé hory, uvidíte řadu divokých zvířat a seznámíte se s čarokrásnými rostlinami. Jedna z nich je po mnoho staletí uctívána jako elixír života. Ano, jde o čajovník čínský. Jeho nejlepší lístky vám přivážíme z osvědčené plantáže, kde je sklízejí generace farmářů. Pro vaše zdraví, radost a povzbuzení. Ve slevě tento produkt ZELENÝ YUNNAN OP – jde pořídit nyní tady na stránkách umístěný v kategorii čistý zelený čaj! Nyní koupíte ostatní produkty z této populární kategorie za parádní cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další vybrané kousky značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt ZELENÝ YUNNAN OP - zelený od přední společnosti Manu tea lze získat tady nyní za báječnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 323 Kč.