ZELENÝ YUNNAN OP – zelený čaj, 50g

Až vyrazíte do Yunnanu, jihozápadní čínské provincie, zcela jistě navštívíte velkolepé hory, uvidíte řadu divokých zvířat... více informací »
ZELENÝ YUNNAN OP - zelený čaj
Značka: Manu tea
69 Kč
Ověřit dostupnost »
Až vyrazíte do Yunnanu, jihozápadní čínské provincie, zcela jistě navštívíte velkolepé hory, uvidíte řadu divokých zvířat...

Až vyrazíte do Yunnanu, jihozápadní čínské provincie, zcela jistě navštívíte velkolepé hory, uvidíte řadu divokých zvířat a seznámíte se s čarokrásnými rostlinami. Jedna z nich je po mnoho staletí uctívána jako elixír života. Ano, jde o čajovník čínský. Jeho nejlepší lístky vám přivážíme z osvědčené plantáže, kde je sklízejí generace farmářů. Pro vaše zdraví, radost a povzbuzení.Exkluzivní produkt ZELENÝ YUNNAN OP – zelený čaj, lze zakoupit teď tady a teď na našem webu v kategorii čistý zelený čaj. Nyní pořídíte ostatní produkty z této populární kategorie za výhodné peníze. Oblíbený výrobce Manu tea vám představuje vynikající produkty.! Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento kvalitní a žádaný výrobek ZELENÝ YUNNAN OP - zelený čaj, od dodavatele zboží Manu tea lze pořídit tady nyní za mimořádně nízkou cenu. Pouze nyní za 69 Kč.