ZLATÝ VALOUN – kvetoucí čaj, 500g

Skutečně jako malý valounek vypadá další z kvetoucích čajů. Ale nenechte se mýlit – tento nebude jen tak nehybně ležet na... více informací »
ZLATÝ VALOUN - kvetoucí čaj
Značka: Manu tea
1 803 Kč
Ověřit dostupnost »
Skutečně jako malý valounek vypadá další z kvetoucích čajů. Ale nenechte se mýlit – tento nebude jen tak nehybně ležet na...

Skutečně jako malý valounek vypadá další z kvetoucích čajů. Ale nenechte se mýlit – tento nebude jen tak nehybně ležet na dně. Jakmile přijde Zlatý valoun do kontaktu s vodou, začne se pomalu otevírat a nechá vykvést nádhernou dvoubarevnou květinu. Pomůže překonat chvíle napětí a vyčerpání a vrátí do života radost. Kvalitní a velmi žádaný kousek ZLATÝ VALOUN – kvetoucí čaj, můžete dostat přímo tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii kvetoucí čaj! Prozkoumejte oblíbené zboží ve zmiňované rubrice snadno online. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Levný produkt ZLATÝ VALOUN - kvetoucí čaj, od společnosti Manu tea je k sehnání zde teď za parádní cenu! Za bezkonkureční cenu 1 803 Kč.