BRUSINKO KAKTUSOVÝ – černý čaj, 50g

Černý čaj v nejlepší formě. Sladkokyselkavá dobrota z naší dílny vás ohromí, jakmile otevřete sáček. Jak by taky ne, když... více informací »
BRUSINKO KAKTUSOVÝ - černý čaj
Značka: Manu tea
82 Kč
Ověřit dostupnost »
Černý čaj v nejlepší formě. Sladkokyselkavá dobrota z naší dílny vás ohromí, jakmile otevřete sáček. Jak by taky ne, když...

Černý čaj v nejlepší formě. Sladkokyselkavá dobrota z naší dílny vás ohromí, jakmile otevřete sáček. Jak by taky ne, když jsme ji namíchali z úžasných lístků cejlonských čajovníků, mrazem sušeného ovoce a jasmínových květů. Osvěží nejen vůní, ale i chutí. Začněte jím den, nebo si prodlužte aktivní odpoledne. S brusinkami, ananasem a černým čajem z ostrova, na němž byla první čajová plantáž vysazena roku 1867.Tento výjimečný kousek BRUSINKO KAKTUSOVÝ – černý čaj, 50g máte možnost dostat nyní na stránkách v oblíbené kategorii aromatizovaný černý čaj. Mrkněte na jiné produkty z této populární kategorie v bezva akci.

Vysoce kvalitní produkt BRUSINKO KAKTUSOVÝ - černý čaj, od výrobce se skvělou pověstí Manu tea jde sehnat u nás nyní extra se slevou. Momentálně k dispozici za 82 Kč.