BUDDHOVO MALÉ TAJEMSTVÍ – bílý čaj, 250g

Bílý čaj a zelený čaj, jasmín a bílý ibišek. Jaké tajemství se ukrývá v tomto lákavém sypaném čaji? Je z velké dálky: z... více informací »
BUDDHOVO MALÉ TAJEMSTVÍ - bílý čaj
Značka: Manu tea
435 Kč
Ověřit dostupnost »
Bílý čaj a zelený čaj, jasmín a bílý ibišek. Jaké tajemství se ukrývá v tomto lákavém sypaném čaji? Je z velké dálky: z...

Bílý čaj a zelený čaj, jasmín a bílý ibišek. Jaké tajemství se ukrývá v tomto lákavém sypaném čaji? Je z velké dálky: z míst oplývajících nádhernou přírodou a bohatými kulturními tradicemi. Ze země, která má jako jediná na světě stavbu viditelnou z vesmíru. Tajemství tam odpradávna střeží Buddha. Dokáže naslouchat i vyprávět. Stejně jako náš čaj. Svěřte se mu…Vynikající produkt BUDDHOVO MALÉ TAJEMSTVÍ – bílý jde získat právě zde tady na stránkách ve známé kategorii aromatizovaný bílý čaj! Nyní si můžete vybrat akční zboží z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Manu tea pro vás připravuje top výrobky.! To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kousek BUDDHOVO MALÉ TAJEMSTVÍ - bílý čaj, od skvělé a známé značky Manu tea dostanete teď za outletovou cenu! Výhodně za super cenu 435 Kč.