CEYLON OP 1 PETTIAGALLA – černý čaj, 1000g

Haló, haló! Přivážíme jemný, nasládlý a aromatický černý čaj z Cejlonu. Pravá Asie na váš stůl v nejvyšší čerstvosti a... více informací »
CEYLON OP 1 PETTIAGALLA - černý čaj
Značka: Manu tea
949 Kč
Ověřit dostupnost »
Haló, haló! Přivážíme jemný, nasládlý a aromatický černý čaj z Cejlonu. Pravá Asie na váš stůl v nejvyšší čerstvosti a...

Haló, haló! Přivážíme jemný, nasládlý a aromatický černý čaj z Cejlonu. Pravá Asie na váš stůl v nejvyšší čerstvosti a za krásnou cenu. Užijte si den plný energie, inspirace a veselé mysli. Cejlonské čaje osvěží a zahřejí. Jejich pitím předejdete záludným chorobám i špatné náladě. Kdo koupí, ten rozhodně neprohloupí. Konec hlášení!
Tento oblíbený výrobek CEYLON OP 1 PETTIAGALLA – černý čaj, 1000g jde získat právě na stránkách umístěný v kategorii ceylon černý čaj! Najděte si vyjímečné zboží z této populární sekce za akční cenu! Tato značka Manu tea dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní sortiment za překvapivě výhodnou cenu!

Zcela unikátní produkt CEYLON OP 1 PETTIAGALLA od společnosti Manu tea je k dostání ještě dnes trvale výhodně! Právě teď jen za 949 Kč.