CHINA GUNPOWDER – zelený čaj, 100g

Žádné kalorie, hodně teinu, lehká kouřová chuť a blahodárné účinky. Takový je China Gunpowder, klasik mezi zelenými čaji.... více informací »
CHINA GUNPOWDER - zelený čaj
Značka: Manu tea
81 Kč
Ověřit dostupnost »
Žádné kalorie, hodně teinu, lehká kouřová chuť a blahodárné účinky. Takový je China Gunpowder, klasik mezi zelenými čaji....

Žádné kalorie, hodně teinu, lehká kouřová chuť a blahodárné účinky. Takový je China Gunpowder, klasik mezi zelenými čaji. Kdo ho pije, je podle Japonců dlouho živ, podle Američanů rychle zdráv a podle nás stále vesel. Okuste čaj s famózními vlastnostmi a těšte se na skvělý zážitek! Tento velmi oblíbený produkt CHINA GUNPOWDER – zelený čaj, 100g jde sehnat právě nyní tu v kategorii čistý zelený čaj! Nyní pořídíte ještě jiné výrobky ze zmíněné kategorie v bezva akci. To není vše, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete více produktů od dodavatele Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Manu tea vám poskytuje top produkty..

Tento kvalitní produkt CHINA GUNPOWDER - zelený od výrobce se skvělou pověstí Manu tea máte možnost najít ještě dnes extra se slevou! Aktuálně v akci od 81 Kč.