CHINA KEEMUN CONGU – černý čaj, 50g

Jen samá superlativa! Čínská špička mezi černými čaji má bohatou, v závěru ovocnou chuť s lehkým dotekem kouře. China Keemun... více informací »
CHINA KEEMUN CONGU - černý čaj
Značka: Manu tea
141 Kč
Ověřit dostupnost »
Jen samá superlativa! Čínská špička mezi černými čaji má bohatou, v závěru ovocnou chuť s lehkým dotekem kouře. China Keemun...

Jen samá superlativa! Čínská špička mezi černými čaji má bohatou, v závěru ovocnou chuť s lehkým dotekem kouře. China Keemun Congu poslouží pro ranní rychlý start i překonání odpolední únavy. Obsahuje dost kofeinu na to, aby z vašich dnů udělal radostnou jízdu plnou výbušné energie. I proto se přidává do prominentních směsí klasických anglických černých čajů. A ta vůně, ta je prostě luxusní!
Hodně žádaný kus CHINA KEEMUN CONGU – je k získání bezprostředně tady u nás v kategorii keemun černý čaj! Připravili jsme pro vás skvělé produkty z této známé kategorie za výborné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další kvalitní kousky značky Manu tea. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek CHINA KEEMUN CONGU - s osvědčenou značkou Manu tea snadno naleznete tady nyní skutečně levně. Výhodně za 141 Kč.