CHINA PHOENIX DAN CONG – oolong, 10g

Vzácný čínský čaj, který byl svého času součástí tradičních rituálů při nejvzácnějších příležitostech a za dob... více informací »
CHINA PHOENIX DAN CONG - oolong
Značka: Manu tea
149 Kč
Ověřit dostupnost »
Vzácný čínský čaj, který byl svého času součástí tradičních rituálů při nejvzácnějších příležitostech a za dob...

Vzácný čínský čaj, který byl svého času součástí tradičních rituálů při nejvzácnějších příležitostech a za dob vlády dynastie Sung se uznával jako platidlo pro císařské desátky. I dnes však nese punc dokonalosti a není proto divu, že si drží svou neměnnou pozici mezi padesáti nejslavnějšími čaji Číny.
Nejprodávanější produkt CHINA PHOENIX DAN CONG – oolong, pořídíte právě nyní tu ve známé sekci čistý oolong. Prozkoumejte akční zboží ve zmiňované sekci na pár kliknutí! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další vybrané kousky od dodavatele Manu tea. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Manu tea poskytuje top výrobky. za výborné peníze. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento levný kousek CHINA PHOENIX DAN CONG - oolong, od značky s tradicí a dobrou pověstí Manu tea snadno můžete sehnat právě dnes za super cenu! Na našich stránkách za 149 Kč.