CHINA SENCHA – zelený čaj, 250g

V historii zeleného čaje nacházíme milník, od něhož se odvíjí dlouhá tradice jeho pití a počátek velké oblíbenosti. Jde o... více informací »
CHINA SENCHA - zelený čaj
Značka: Manu tea
200 Kč
Ověřit dostupnost »
V historii zeleného čaje nacházíme milník, od něhož se odvíjí dlouhá tradice jeho pití a počátek velké oblíbenosti. Jde o...

V historii zeleného čaje nacházíme milník, od něhož se odvíjí dlouhá tradice jeho pití a počátek velké oblíbenosti. Jde o Kissa Yojoki, Knihu čaje, která v roce 1191 popsala pět životně důležitých orgánů, které čaj pozitivně ovlivňuje. Ověřte si na vlastní kůži, že autor obsáhlého spisu, zenový mnich Eisai, nepsal jen tak do větru. Vyzkoušejte pravý čínský zelený čaj. Žádný prach, jen celé lístky! Oblíbený produkt lze zakoupit teď tu na webu v oblíbené kategorii čistý zelený čaj! Nyní získáte ještě další produkty ve zmíněné kategorii za rozumné peníze! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kousek CHINA SENCHA - zelený čaj, originál od značky Manu tea snadno můžete získat právě zde za mimořádně nízkou cenu. V akci za 200 Kč.