CHINA WHITE BUTTERFLY – bílý čaj, 50g

Nechte se zlákat hedvábně jemnou chutí tohoto unikátního čínského čaje z věhlasného čajového regionu Yunnan. Na křídlech... více informací »
CHINA WHITE BUTTERFLY - bílý čaj
Značka: Manu tea
571 Kč
Ověřit dostupnost »
Nechte se zlákat hedvábně jemnou chutí tohoto unikátního čínského čaje z věhlasného čajového regionu Yunnan. Na křídlech...

Nechte se zlákat hedvábně jemnou chutí tohoto unikátního čínského čaje z věhlasného čajového regionu Yunnan. Na křídlech Bílého motýla, jak mu v překladu říkají, se Vaše mysl uklidní a Vy si užijete každý doušek lahodného nápoje. Navíc, díky nízkému obsahu teinu.
Tento velmi oblíbený kousek CHINA WHITE BUTTERFLY – bílý čaj, 50g máte možnost nakoupit přímo tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii čajové legendy! Nyní získáte akční produkty z této oblíbené rubriky jednoduše online! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt CHINA WHITE BUTTERFLY - od výrobce s mnohaletou tradicí Manu tea jednoduše získáte aktuálně na našich stránkách skutečně levně. Právě nyní za skvělou cenu 571 Kč.