CHINA YUNNAN FOP – černý čaj, 500g

Není to žádná věda. Komu je třeba povzbuzení, nechá černý čaj vyluhovat dvě tři minutky. Kdo hledá uklidnění pro žaludek a... více informací »
CHINA  YUNNAN  FOP - černý čaj
Značka: Manu tea
269 Kč
Ověřit dostupnost »
Není to žádná věda. Komu je třeba povzbuzení, nechá černý čaj vyluhovat dvě tři minutky. Kdo hledá uklidnění pro žaludek a...

Není to žádná věda. Komu je třeba povzbuzení, nechá černý čaj vyluhovat dvě tři minutky. Kdo hledá uklidnění pro žaludek a stimulaci trávení, zalije čaj na minut pět. Ať tak nebo tak, vždycky dejte přednost kvalitě před slevou v supermarketu. Černý čaj vám vaši pozornost a čas věnovaný přípravě stokrát oplatí. Bude se vám líbit, vonět i chutnat. Zvláště, sáhnete-li po čerstvém China Yunnan FOP!Výjimečný a žádaný výrobek můžete nakoupit pohodlně na stránkách v oblíbené kategorii yunnan černý čaj. Máme pro vás unikátní produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu! Dodavatel Manu tea poskytuje vysoce kvalitní zboží.! To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další zboží od výrobce Manu tea. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní výrobek CHINA YUNNAN FOP - černý od dodavatele se skvělou pověstí Manu tea máte možnost získat právě nyní ve výhodné akci. Stojí teď u nás 269 Kč.